Ви є тут

АТ «ХАРТРОН»

Акционерне товариство
«ХАРТРОН»
 

Голова Правління -

Микола Іванович Вахно

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
АТ «ХАРТРОН» - це приватне акціонерне товариство, яке є материнською компанією Групи компаній АТ «ХАРТРОН». До складу Групи компаній АТ «ХАРТРОН» входить власне АТ «ХАРТРОН» та 9 «дочірніх» підприємств, створених за його участі (з часткою від 36,4% до 99,99%). Керує організацією Голова Правління АТ «ХАРТРОН» Микола Іванович Вахно. Організаційно АТ «ХАРТРОН» підпорядковане Державному космічному агентству України (пакет акцій 50%+1 АТ «ХАРТРОН», що належить Фонду державного майна України, передано в управління ДКАУ). АТ «ХАРТРОН» є науковою організацією, має ліцензію ДКАУ на виконання робіт у космічній сфері. Крім виконання робіт з наукової тематики, АТ «ХАРТРОН» в інтересах підприємств Групи АТ «ХАРТРОН» здійснює взаємодію з ДКАУ, міністерствами і відомствами України, нашими зарубіжними партнерами. Материнською компанією також ведеться діяльність з координації робіт дочірніх підприємств Групи, пошуку нових замовлень. Підприємства, що входять до складу Групи компаній АТ «ХАРТРОН», розташовані в Харкові, Запоріжжі та Бердянську. Кожне підприємство є юридичною особою.
До складу АТ «ХАРТРОН» входять такі підприємства:
 
НВП ХАРТРОН-АРКОС ЛТД Розробка систем управління ракетних комплексів та космічних апаратів, автоматизованих систем управління та систем діагностики для атомних електростанцій.
 
НВП ХАРТРОН-ПЛАНТ ЛТД Виготовлення апаратури систем управління ракетних комплексів та космічних апаратів, апаратури для атомних електростанцій, товарів народного споживання, пультів для залізниць і штативів.
 
ТОВ «НВП «ХАРТРОН-ЮКОМ» Розробка та виготовлення апаратури для систем управління космічних апаратів, телеметричної апаратури, волоконнооптичних ліній зв'язку, систем телемеханіки і автоматизованих систем управління технологічними процесами для нафтагазової галузі.
 
НВП ХАРТОН-ЕНЕРГО ЛТД Розробка і виготовлення приладів автоматизації для атомних і теплових електростанцій, газових аналізаторів.
 
ТОВ НВП «ХАРТРОН-АСКОНД» Лтд Розробка підсистем системи управління РН PC-20 за програмою «Дніпро».
 
ТОВ «ВЕСТРОН» Підприємство, створене спільно з компанією «Westinghouse» (США). Проектування, виготовлення та впровадження під "ключ" автоматизованих систем управління технологічними процесами для атомних, теплових електростанцій та інших промислових об'єктів.
 
ТОВ НВП ХАРТРОН-ІНКОР ЛТД Розробка та виготовлення апаратури релейного захисту та автоматики для об'єктів енергетики, вокзальної автоматики.
 
НВП «ХАРТРОН-ЕКСПРЕС» ЛТД Розробка та виготовлення електрообладнання для рухомого складу залізниць і вокзалів.
 
ТОВ «ХАРТРОН-ВІОЛІС»  Дитячий оздоровчий комплекс у Бердянську.