Ви є тут

ТОВ «ВЕСТРОН»

Director
Товариство з Обмеженою  Відповідальністю «ВЕСТРОН»
 
Генеральний директор -
 
Михайло Анатолійович Чернишов
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
"Високий професіоналізм і великий досвід роботи колективу, оснащеність підприємства сучасною технічною базою, динамічний розвиток, - ось те головне, що характеризує ТОВ «ВЕСТРОН», і дозволяє підприємству бути одним з провідних українських підприємств, що працюють в області систем контролю і управління для атомних і теплових електростанцій, інших промислових об'єктів."
Генеральний директор ТОВ «ВЕСТРОН» М. А. Чернишов
 
Підприємство ТОВ «ВЕСТРОН» було створене в 1994 році Хартроном і Westinghouse Electric Company (США), - одним з лідерів світової  атомної енергетики. Основним напрямом діяльності Вестрона є виконання повного комплексу робіт по автоматизованих системах управління технологічними процесами (АСУ ТП) промислових підприємств, включаючи проектування, виготовлення, випробування, постачання, впровадження і супровід в експлуатації систем, устаткування і програмного забезпечення АСУ ТП атомних і теплових електростанцій, інших промислових об'єктів.

ЮУАЭС_3.jpgСистеми, які розробив та виготовив  ТОВ «ВЕСТРОН»,  успішно працюють на всіх атомних електростанціях України. Значний об'єм робіт по АСУ ТП виконується для об'єктів в інших країнах (Росія, Вірменія, Чехія, Болгарія, Ірак, Швеція, США, Іспанія). Вестрон по праву пишається  багатьма виконаними роботами. Це і перша в світі заміна інформаційно-обчислювальної системи (ІВС) на енергоблоці ВВЕР-1000, і впровадження систем представлення параметрів безпеки (СППБ) на всіх енергоблоках ВВЕР-1000 України, що діють, і системи управління рівнем в парогенераторах, системи автоматичного регулювання для АЕС, системи радіаційного контролю енергоблоків, АСУ ТП теплових електростанцій, і багато що інше.

3c
Для створення систем АСУ ТП Вестрон застосовує сучасну програмно-апаратну платформу Вулкан/Вулкан-М. Платформа Вулкан/Вулкан-М, розроблена Вестроном, базується на сучасних підходах до проектування і побудови систем і в максимальному ступені враховує багаторічний досвід створення і експлуатації систем автоматизації промислових об'єктів, а також тенденції розвитку електроніки і програмного забезпечення. Платформа Вулкан/Вулкан-М дозволяє створювати широкий спектр програмно-апаратних комплексів (ПТК) систем автоматизації, включаючи як прості, так і відмовостійкі резервовані ПТК великої розмірності, враховуючи всі вимоги Замовників.
Вестрон серійно виготовляє комплекси технічних засобів  Вулкан/Вулкан-М, які повністю відповідають всім вимогам, що пред'являються до устаткування систем АСУ ТП АЕС, і рекомендовані до впровадження на АЕС України. Окрім платформи Вулкан/Вулкан-М Вестрон має відповідні засоби і досвід застосування в проектах АСУ ТП платформ інших виробників (Westinghouse, Emerson, ABB та інші).

1b4c.JPG

Система менеджменту якості ТОВ «ВЕСТРОН» повністю відповідає стандартам ISO 9001-2000 і ДСТУ ISO 9001-2000. Підприємство одним з перших в Україні провело її сертифікацію і неодноразово підтверджувало дійсність сертифікату в ході сертифікаційних аудитів тих, що проводяться компанією TUV. Вестрон є затвердженим корпоративним постачальником НАЕК «Енергоатом» з правом розробки, виготовлення, постачання і впровадження своєї продукції на АЕС України, а також кваліфікованим постачальником компанії Westinghouse

Baghdad1.JPG

Задоволення вимог і очікувань Замовників є пріоритетним напрямом діяльності підприємства. Успіхи підприємства багато в чому забезпечені його головною цінністю - людьми. У Вестроні працюють висококваліфіковані фахівці з системного  аналізу і проектування, функціонального проектування, програмного забезпечення, конструювання електронної апаратури, виготовлення і випробувань систем і пристроїв. Успіхи ТОВ «ВЕСТРОН» - це результат їх самовідданої праці і ентузіазму.

 
ТОВ "ВЕСТРОН"
вул. Академіка Проскури, 1
м. Харків, Україна, 61070
Тел. +38 (057) 717-06-01
Факс +38 (057) 717-79-56