Ви є тут

НВП ХАРТРОН-ЕНЕРГО ЛТД

Науково-виробниче підприємство
ХАРТРОН-ЕНЕРГО ЛТД
 
Генеральний директор
головний конструктор -
 
Леонід Дмитрович Кощей
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Науково-виробниче підприємство «ХАРТРОН-ЕНЕРГО ЛТД» було створене в 1998 році. Основним напрямом діяльності НВП «ХАРТРОН-ЕНЕРГО ЛТД» є проектування, виробництво, постачання, введення в експлуатацію, технічне і гарантійне обслуговування технічних засобів автоматизованих систем управління і електронних приладів для об'єктів народного господарства.
У структурі підприємства:
- відділ розробок (схемотехніки і програмісти);
- конструкторсько-технологічний відділ;
- відділ забезпечення якості;
- бюро матеріально-технічного постачання;
- виробництво, у складі якого:
      - монтажна ділянка;
      - ділянка SMD-монтажа;
      - слюсарно-складальна ділянка;
      - ділянка регулювання;
      - механічна ділянка;
      - ділянка заливки;
- адміністративно-управлінський апарат.
НВП «ХАРТРОН-ЕНЕРГО ЛТД» - затверджений корпоративний постачальник ДП НАЕК «Енергоатом» з наданим правом розробки, виготовлення і постачання своєї апаратури для АЕС. Апаратура, розроблена і виготовлена НВП «ХАРТРОН-ЕНЕРГО ЛТД», успішно експлуатується на всіх атомних станціях України. Розроблені НВП «ХАРТРОН-ЕНЕРГО ЛТД» блоки уніфікованого комплексу технічних засобів перешкодостійкого виконання з вбудованими засобами контролю і діагностики (блоки УКТС-Д) відповідають всім вимогам, які пред'являються до устаткування систем важливих для безпеки АЕС, і серійно поставляються на атомні станції з 2003 року.
У 2006 році, на обласному конкурсі якості «Краща продукція Харківщини», блоки УКТС-Д були відмічені дипломом переможця і дипломом фіналіста регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу якості продукції «100 кращіх товарів Україні», а в 2008 році, на четвертому Всеукраїнському конкурсі-виставці «Кращий вітчизняний товар року», відмічені дипломом і медаллю «Кращий вітчизняний товар 2008 року». Всього на АЕС України поставлено більше 30 тисяч блоків УКТС-Д.
У НВП «ХАРТРОН-ЕНЕРГО ЛТД» розроблена і виготовлена експериментальна система дистанційного температурного контролю вентиляційних каналів контейнерів сухого сховища відпрацьованого ядерного палива (СХОЯП), в якій для передачі інформації використаний радіоканал. Експериментальна система в 2007 році пройшла успішну апробацію на майданчику СХОЯП Запорізької АЕС.
Розширюється міжнародна співпраця НВП «ХАРТРОН-ЕНЕРГО ЛТД» із зарубіжними фірмами. З 2006 року, спільно з фірмою Sempell (Німеччина), НВП «ХАРТРОН-ЕНЕРГО ЛТД» бере участь в модернізації систем захисту першого контура енергоблоків з реакторами типу ВВЕР-1000 від перевищення тиску. Для цих систем в НВП «ХАРТРОН-ЕНЕРГО ЛТД» розроблені і серійно випускаються:
- шафи управління електромагнітними  клапанами VCA скидної лінії імпульсно-запобіжного пристрою компенсатора тиску;
- шафи управління імпульсними запобіжними клапанами Vs66 скидної лінії імпульсно-запобіжного пристрою компенсатора тиску.
Шафи управління поставлені на Запорізьку, Хмельницьку, Рівненську, Південноукраїнську атомні станції, плануються постачання на Нововоронежськую АЕС (Росія). У 2008 році шафи управління електромагнітними клапанами VCA скидної лінії імпульсно-запобіжного пристрою компенсатора тиску на обласному конкурсі якості «Краща продукція Харківщини» відмічені дипломом переможця і дипломом фіналіста регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу якості продукції «100 кращіх товарів Україні».
У 2007 році, спільно із ЗАТ «Діаконт» (Росія), розроблена і виготовлена система телевізійного контролю СТС-К-78П-1, призначена для проведення візуального і вимірювального контролю корпусу і внутрішньокорпусних пристроїв реактора. За допомогою цієї системи фахівцями НВП «ХАРТРОН-ЕНЕРГО ЛТД» і  ЗАТ «Діаконт» проведено обстеження корпусу і внутрішньокорпусних пристроїв реакторів ВВЕР-440 на першому і другому енергоблоках Рівненської АЕС. У грудні 2007 року система СТС-К-78П-1 поставлена на Запорізьку АЕС.
Розроблена в НВП «ХАРТРОН-ЕНЕРГО ЛТД» апаратура знаходить застосування не тільки в атомній енергетиці. Починаючи з 2001 року, на блокових щитах управління Харківською ТЕЦ-5 і Змієвськой ТЕС експлуатуються світодіодні сигнальні табло ТСС-99, ТСБ-ПРТ, ТСБ-ПСТ, поставлені НВП «ХАРТРОН-ЕНЕРГО ЛТД».
У 2002 році на першому енергоблоці Харківської ТЕЦ-5 введена в експлуатацію система управління на базі розроблених і виготовлених в НВП «ХАРТРОН-ЕНЕРГО ЛТД» шаф уніфікованих комплектних технологічних захистів.
У 2007 році фахівцями НВП «ХАРТРОН-ЕНЕРГО ЛТД» розроблений, виготовлений і введений в експлуатацію на Караванському спіртзаводі програмно-технічний комплекс автоматизованої системи управління технологічним процесом бражно-ректифікаційній установки.
Завдяки постійному аналізу вимог замовника і дії зворотного зв'язку з ним, безперервно розширюється перелік продукції, що випускається, і послуг, що надаються підприємством. У НВП «ХАРТРОН-ЕНЕРГО ЛТД» упроваджена система управління якістю, сертифікована на відповідність вимогам міжнародного стандарту якості ISO 9001:2000 (ДСТУ ISO 9001-2001). Якість наший продукції досягається високою культурою виробництва, застосуванням сучасних технологій виробництва, використанням елементної бази провідних виробників. Контроль якості проводиться на всіх етапах виконання робіт з використанням методів не руйнуючого контролю.
У 2005 році за досягнуті успіхи НВП «ХАРТРОН-ЕНЕРГО ЛТД» привласнено звання «Лідер галузі» з врученням медалі і «Диплома переможця національного бізнес-рейтінгу».
Сьогодні НВП «ХАРТРОН-ЕНЕРГО ЛТД» розташовує:
- висококваліфікованими кадрами;
- технологією проектування складних електронних пристроїв на сучасній елементній базі;
- високотехнологічним устаткуванням і технологією SMD-монтажу (устаткуванням Siemens, Pypamax, Assembleon, що дозволяє виконувати односторонній і двосторонній поверхневий монтаж);
- устаткуванням і технологією монтажу і контролю якості монтажу мікросхем в корпусах типу BGA;
- монтажно-складальним виробництвом;
- випробувальним устаткуванням, що дозволяє перевіряти якість монтажу і виявляти потенційно ненадійні елементи.
  
 
НПП "ХАРТРОН-ЕНЕРГО ЛТД"
вул. Академіка Проскури, 1
 а/с 9850
м. Харків, Україна, 61070
Тел.  +38 (057) 760-37-52
+38 (057) 719-67-61
Факс  +38 (057) 719-67-61