Ви є тут

ТОВ НВП ХАРТРОН-ІНКОР ЛТД

Director
Науково-виробниче підприємство ХАРТРОН-ІНКОР ЛТД
 
Генеральний директор - 
 
Сергій Павлович Третяк
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Науково-виробниче підприємство ХАРТРОН-IНKOР засновано у 1998 році. Рішенням Загальних зборів учасників Генеральним директором з 03 квітня 2017 року призначений Сергій Павлович Третяк. Ціллю створення підприємства була реалізація затвердженої у 1992 році цільової комплексної програми України "Розробка та організація серійного виробництва уніфікованих систем релейного захисту та автоматизації енергооб‘ектів різних класів напруг".
Під час її виконання "Хартроном" у 1995 році виготовлена та впроваджена в дослідну експлуатацію реалізована на вітчизняній елементній базі мікропроцесорна уніфікована система релейного захисту, автоматики, вимірювання та управління підстанції. Дослідна експлуатація в 1996-1997 р.р., надала багатий матеріал для подальшої роботи. Отримані результати та переведення технічних засобів на нову елементну базу забезпечили створення у 1998 році мікропроцесорного приборного модуля релейного захисту та автоматики ( ПM РЗА) "Діамант" для роботи в мережах широкого класу напруг.
У 1999 році на Кременчуцьку ТЕЦ поставлений перший комплект ПM РЗА "Діамант " для захисту ПЛ-150 кВ. У цьому ж році розроблено, виготовлено та впроваджено в дослідну експлуатацію комплекс технічних засобів АСУ ТП електричної частини енергоблока № 4 Запорізької АЕС у складі:
- ПM РЗА "Діамант " (захист та автоматика електродвигунів насосів бризкальногo басейну);
- мікропроцесорного пристрою автоматичного управління режимами генератора енерго-блока;
- верхнього рівня управління.
Проведені у 2000 році приймальні випробування ПM РЗА "Діамант " забезпечили затвердження та введення в дію технічних умов, які стали основою для створення на базі ПM РЗА "Діамант " повного ряду модифікацій, що реалізують всю номенклатуру існуючих захистів та протиаварійної автоматики для енергооб‘ектів з напругами на шинах 6-750 кВ.

Ці модифікації ПМ РЗА реалізують:

 • захист та автоматику:

  - ліній електропередач;

  - трансформаторів та автотрансформаторів;

  - збірних шин та елементів розподільних пристроїв;

  - генераторів і електродвигунів;

 • задачі протиаварійної автоматики:

  - автоматики ліквідації асинхронного режиму;

  - автоматики від підвищення напруги;

  - автоматики фіксації відключення/включення лінії;

  - автоматичного дозування впливів;

  - автоматики розвантаження станції;

  - частотної ділильної автоматики;

  - автоматизованої системи безперервного контролю за станом і управлінням комутаційних апаратів розподільних пристроїв високої напруги;

 • задачі центральної сигналізації.

НВП ХАРТРОН-ІНКОР, спільно з Замовником, проводить натурні випробування продук-ції на діючому обладнанні енергооб‘ектів. Так, наприклад, серійний випуск ПМ РЗА з функціями захисту та автоматики силових трансформаторів розпочався після польових впробувань струмами КЗ на ПС-110 кВ «Августовка», з функціями основних і резервних захистів ПЛ-330 кВ – після аналогічних випробувань на ПЛ-330 кВ «Куп‘янськ – СлавТЕС», а ДЗШ-110 кВ для подвійної системи шин – після випробувань на ПС-330 кВ «Вінниця».
ПМ РЗА «Діамант» і системи на їх основі впроваджуються на енергооб‘ектах України, в тому числі:
- на магістральних електрічних мережах (підстанції енергосистем НЕК «Укренерго»);
- в енергогенеруючих компаніях (електростан-ції – атомні, теплові, гідравлічні, гідроакумулюючи, вітрові; теплоелектроцентралі);
- в енергопоставляючих компаніях (підстанції обленерго);
- на промислових підприємствах.
НВП ХАРТРОН-ІНКОР є корпоративним постачальником ДП НАЕК «Енергоатом» з наданням права поставки для АЕС України ПМ РЗА «Діамант» та систем РЗА на їх основі.
Комплектами ПМ РЗА «Діамант» оснащені секції власних потреб нормальної експлуатації та секції аварійного електрозабезпечення 6 кВ енергоблоків №1,2 Рівненської АЕС, енергоблоків №1 Хмельницької та Південно-Української АЕС. Поставлені комплекти відповідають вимогам НП 306.2.141-2008, які пред‘являються до обладнання систем, важливих для безпеки.
Одним із напрямків науково-виробничої діяльності НВП ХАРТРОН-ІНКОР є створення сучасних систем привокзальної автоматики та систем релейно-процесорної централізації для потреб залізничного транспорту.
Для станцій та вокзалів Південної, Львівської та Південно- Західної залізниць України поставлені та впроваджені:
- комплекси турнікетних систем контролю доступу пасажирів і комплекс автоматичної парковки автотранспорту;
- комплекси систем візуального інформування;
- комплекси систем «Електронна черга»;
- програмно-технічний комплекс релейно-процесорної централізації;
- програмно-апаратні комплекси для контролю швидкості руху поїздів у складі автоматизованої системи «Навігація та управління»;
- пульти-табло для електричної централізації.
 
 

 
Підприємство тісно співпрацює з провідними проектними інститутами України. В їх числі - Укренергомережпроект (м. Харків), Енергомережпроект (м. Київ), Енергомережпроект (м. Дніпропетровськ), Енергосельпроект (м. Львів), Енергопроект (м. Київ), Енергопроект (м. Харків), Укргідропроект (м. Харків), Укрпроменерго (м. Харків), ЛьвівОРГРЕС, Промтранспроект (м. Харків), Укрзалізничпроект (м. Харків), Промпроект (м. Суми).
НВП ХАРТРОН-ІНКОР виконує роботи по введенню в експлуатацію обладнання, його гарантійне обслуговування та авторський супровід, а також стажування персоналу Замовника.
Продукція сертифікована в системе УкрСЕПРО, відповідає показникам «Технічного регламенту з электромагнитної сумістності обладнання» та СОУ НАЕК. 029. Продукція має висновок відповідності вимогам діючого санітарного законодавства України.
Торгова марка «Діамант» зареєстрована в Україні.
В НВП ХАРТРОН-ІНКОР впроваджена система управління якістю, сертифікована на відповідність вимогам міжнародного стандарту ДСТУ ISO 9001:2009.
Застосування елементної бази кращих світових виробників, тісна взаємодія з провідними проектними інститутами, науково-дослідними та налагоджувальними организаціями України, а також чітке виконання технологічного циклу проектування, виготовлення, випробувань та впровадження є залогом високої якості продукції, яка відповідає вимогам діючих національних стандартів, гармонізованих зі стандартами Міжнародної електротехничної комісії.
НВП ХАРТРОН-ІНКОР - лауреат Всеукраїнського конкурсу «100 кращих товарів України» (2003), переможець Всеукраїнскої виставки-конкурсу «Кращі вітчизняні товари», лауреат III, IV та V Міжнародних форумів «Паливно-енергетичний комплекс України: СЬОГОДЕННЯ ТА МАЙБУТНЄ», лауреат виставки «Енергія 2006», переможець Всеукраїнського конкурсу «Лідер паливно-енергетичного комплексу 2007» в номінації «Науково-технична розробка», переможець Всеукраїнського конкурсу «Кращий вітчизняний товар 2012 року».
 
ТОВ НВП ХАРТРОН-ІНКОР ЛТД
вул. Академіка Проскури, 1
а/с 2797
м. Харків, Україна, 61085
Тел. +38 (057) 752-00-16
Факс  +38 (057) 752-00-17