Ви є тут

ТОВ «ХАРТРОН-ВІОЛІС»

Товариство з обмежено відповідальністю
«ХАРТРОН-ВІОЛІС»
 
Директор -
   
Артем Сергійович Мехович
 
У 1997 році після реструктуризації було створено ТОВ «ХАРТРОН-ВІОЛІС», до складу якого входить дитячий оздоровчий центр «Мрія». Він розташований в екологічно чистій курортній зоні міста Бердянська, у самої підстави Бердянської коси. На відпочинок запрошуються діти від 7 до 16 років.
На території табору:  блакитний басейн для  дітей, «Starland» -гральний майданчик з батутом, гральними автоматами . Для занять спортом:  футбольне, волейбольне, баскетбольне поле, турніки. Клуб-їдальня з відеосалоном,  кінотеатром, актовий зал з професійною костюмерною, танцювальний майданчик.
Мешкання: діти проживають в двух- і триповерхових корпусах. Всіма корпусами є капітальні цегляні будівлі. Кімнати в корпусах розраховані на 5-6 чоловік
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Харчування: Повноцінне п'ятиразове живлення.  Їдальня розрахована на 400 місць, за столом - 4 людини.
Розваги: дискотеки і спартакіада, фільми і відеофільми, день Нептуна, всілякі ярмарки, КВВ, екскурсії, морські прогулянки на катері по акваторії Азовського моря, святкові концерти, фейєрверки і багато що інше. Зміни розділені з тематики проведення заходів: лінгвістична, спортивна, творча,  змішана, в якій кожна дитина може вибрати собі напрям на смак.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ТОВ "ХАРТРОН-ВІОЛІС"
вул. Курортна, 69
а/с 9994
м. Бердянськ, Запорізька область, Україна, 71106
Тел.  +38(06153) 4-17-85
+38 (093) 132-88-66
Факс  +38(06153) 4-27-93