.
.

Ви є тут

ПАТ «ХАРТРОН»

Публічне акционерне товариство
«ХАРТРОН»
 

Президент - Голова Правління -

Микола Іванович Вахно

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ПАТ «ХАРТРОН»  являє собою холдингову структуру, до складу якої входять керуюча компанія, власне ПАТ «ХАРТРОН», та 10 підприємств, створених за участю керуючої компанії. Керує організацією Президент-Голова Правління ПАТ «ХАРТРОН» Микола Іванович Вахно. Організаційно ПАТ «ХАРТРОН» підпорядковане Державному космічному агентству України (пакет акцій 50%+1 ПАТ «ХАРТРОН», що належить Фонду державного майна України, передано в управління ДКАУ). Керуюча компанія ПАТ «ХАРТРОН» є науковою організацією, має ліцензію ДКАУ на виконання робіт у космічній сфері. Крім виконання робіт з наукової тематики, керуюча компанія в інтересах підприємств ПАТ «ХАРТРОН» здійснює взаємодію з ДКАУ, міністерствами і відомствами України, нашими партнерами в країнах ближнього і далекого зарубіжжя. Керуючою компанією також ведеться діяльність з координації робіт дочірніх підприємств, пошуку нових замовлень. Підприємства, що входять до складу ПАТ «ХАРТРОН», розташовані в Харкові, Запоріжжі та Бердянську. Кожне підприємство є юридичною особою.
До складу ПАТ «ХАРТРОН» входять такі підприємства:
 
НВП ХАРТРОН-АРКОС ЛТД Розробка систем управління ракетних комплексів та космічних апаратів, автоматизованих систем управління та систем діагностики для атомних електростанцій.
 
НВП ХАРТРОН-ПЛАНТ ЛТД Виготовлення апаратури систем управління ракетних комплексів та космічних апаратів, апаратури для атомних електростанцій, товарів народного споживання, пультів для залізниць і штативів.
 
ТОВ «НВП «ХАРТРОН-ЮКОМ» Розробка та виготовлення апаратури для систем управління космічних апаратів, телеметричної апаратури, волоконнооптичних ліній зв'язку, систем телемеханіки і автоматизованих систем управління технологічними процесами для нафтагазової галузі.
 
НВП ХАРТОН-ЕНЕРГО ЛТД Розробка і виготовлення приладів автоматизації для атомних і теплових електростанцій, газових аналізаторів.
 
ТОВ НВП «ХАРТРОН-АСКОНД» Лтд Розробка підсистем системи управління РН PC-20 за програмою «Дніпро».
 
ТОВ «ВЕСТРОН» Підприємство, створене спільно з компанією «Westinghouse» (США). Проектування, виготовлення та впровадження під "ключ" автоматизованих систем управління технологічними процесами для атомних, теплових електростанцій та інших промислових об'єктів.
 
ТОВ НВП ХАРТРОН-ІНКОР ЛТД Розробка та виготовлення апаратури релейного захисту та автоматики для об'єктів енергетики, вокзальної автоматики.
 
НВП «ХАРТРОН-ЕКСПРЕС» ЛТД Розробка та виготовлення електрообладнання для рухомого складу залізниць і вокзалів.
 
ТОВ ВТП ХАРТРОН-ЕЛЕКТРОЗВ'ЯЗОК Послуги телефонного зв'язку та інтернет.
 
ТОВ «ХАРТРОН-ВІОЛІС»  Дитячий оздоровчий комплекс у Бердянську.