Ви є тут

НВП ХАРТРОН-ПЛАНТ ЛТД

Науково-виробниче підприємство ХАРТРОН-ПЛАНТ ЛТД

Генеральний директор, заслужений машинобудівник України -

 
Олег Алексеевич Лученко 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Науково-виробниче підприємство «Хартрон-Плант» створене 2 грудня 1997 року. Підприємство створене на базі заводу «Електроприлад» і є основним виробничим підприємством ПАТ «ХАРТРОН». Практично все, що поставляється іншими підприємствами корпорації в тому або іншому ступені виготовляється на НВП «Хартрон-Плант». Якщо інші підприємства «ХАРТРОНА» створювалися практично з чистого листа, то НВП «Хартрон-Плант», при своїй організації і становленні, як наступник, увібрало в себе всю проблематику колишнього заводу з його, властивими для минулого часу, достоїнствами і недоліками. Пройшовши складний і важкий шлях, досягнувши в своєму розвитку певних успіхів і стабільності, сьогодні НВП «Хартрон-Плант» виготовляє апаратуру, прилади, вузли систем управління ракет-носіїв, космічних апаратів, об'єктів енергетики, залізничних станцій і залізничного транспорту, апаратуру релейного захисту, електротехнічні шафи, металеві і пластмасові вироби і багато що інше, на потребу ринку і замовників.

НВП «Хартрон-Плант» має ліцензію Державного космічного агенства України на право проведення ракетно-космічної діяльності. Система управління якістю сертифікована на відповідність вимогам міжнародних стандартів ISO 9001. Розроблені принципи роботи із замовниками, до яких належать спільні роботи по оптимізації конструкції з метою її здешевлення, скорочення термінів виготовлення першого зразка:створення еталонів, сумісне приймання готових виробів, дозволили привернути замовників на підприємство, зробити їх постійними і перейти на роботи по довготривалих договорах. Апаратура по темах «Рокот», «Рокот-М», «Дніпро», «Циклон», «Цілина», танкові балістичні обчислювачі, апаратура ПМ РЗА «Діамант», блоки, вузли, деталі для апаратури АЕС і залізничних станцій,  залізничних вокзалів і залізничного транспорту, народного господарства - далеко не повний перелік того, що виготовлялося і виготовляється на НВП «Хартрон-Плант».

Підприємство тісно співробітничає з іншими підприємствами ПАТ «ХАРТРОН». Так, спільно з НВП «Хартрон-Аркос» створені танкові балістичні обчислювачі, спочатку для виконання, так званого, «Пакистанського контракту», а потім і нові із застосуванням сучасної елементної бази. Вироби вийшли технологічними і надійними. Спільно з НВП «Хартрон-Інкор» освоєно серійне виробництво апаратури  «Діамант». Апаратура експлуатується практично на всій території України, її щорічні постачання обчислюються сотнями. НВП «Хартрон-Плант» постійно проводить модернізацію і переоснащення своїх виробництв, упроваджує нові технології і підходи до організації виробництва, особливу увагу при цьому приділяючи комп'ютеризації. У 2002 році був створений перший план кардинального переозброєння підприємства, успішне виконання якого дозволило остаточно сформуватися новому заводу. Сьогодні  створення цих планів - традиція.

НВП «Хартрон-Плант» постійно бере участь в різних тематичних виставках і презентаціях, дипломами яких неодноразово відмічений. З метою позиціонування своїх можливостей на ринку на підприємстві створені підрозділи маркетингу і конструкторське бюро, першими результатами роботи яких з'явилася розробка і освоєння у виробництві шаф різних габаритів  для різних видів апаратури, які не поступаються відомим зарубіжним аналогам SCHROFF, RITTAL, TVD. В даний час конструкторське бюро заводу проводить розробку ряду товарів народно-господарського призначення, дослідні зразки яких схвалені потенційними замовниками, а також нових комунікаційних систем для залізниць.

Вивчення ринкового попиту, постійна робота із справжніми і майбутніми замовниками визначили напрями розвитку НВП «Хартрон-Плант» і модернізації його виробництв. В даний час повністю модернізовано механічне виробництво, основною гордістю якого є діропробивне і лістосгибальне устаткування фірми TRUMPF. Цех пишається своєю автоматизованою лінією порошкового фарбування фірми EUROIMPIANTI. Модернізований парк термопластавтоматов -  сьогодні виробництво виробів з пластмас одне з самих затребуваних. Упроваджені технологія і устаткування для поверхневого монтажу в складальному виробництві. Звичайно, все це зажадало і нових знань та професій, як, наприклад, инженер-технолог-программист, і притоки молодих сил. Сьогодні на підприємстві молоді доручають найвідповідальніші ділянки.
 
Високий професіоналізм колективу, досвід ветеранів, що поєднує в собі, і енергію молоді, уміння працювати із замовником, збереження, ракетно-космічних технологій і впровадження нових, таких, що спираються на високопродуктивне устаткування і комп'ютеризацію, постійне поліпшення умов праці працівників дозволяють по праву рахувати науково-виробниче підприємство «Хартрон-Плант» одним з кращих заводів галузі.
 
 
 
 
 
НВП "ХАРТРОН-ПЛАНТ"
вул. Академіка Проскури, 1
 а/с 9994
м. Харків, Україна, 61070
Тел. +38 (057) 759-10-30
Факс +38 (057) 700-36-65